CNC linija

Apie mus

Plačiau apie mus

Kompanija CNC Linija yra oficialus Kimla atstovas Baltijos šalyse. Mes ne tik padėdame sukomplektuoti įranga, atitinkančią Jūsų poreikius, tačiau ir suinstaliuojame, apmokiname dirbti su ja ir teikiame aptarnavimo servisą.

Kas yra Kimla?

Patikima ir ilgai egzistuojanti įmonė sukaupusi didžiulę patirti CNC įrangos gamybos rinkoje.  Šiuolaikiška įranga tiek CNC tiek kita metalo apdirbimo technika. Kimla technika yra labai greita, atlieka darbus 3 kartus greičiau nei kita panaši įranga.

Didžiulis greitis atsirado tada kai Kimla pristatė savo sukurtas linijinius variklius kuriuos ir montuoja į savo įranga, o pačius variklius gamina toje pačioje vietoje kur ir gaminama visa įranga. Gamykloje kur gaminama įranga taip pat gaminamos net 90% įrangos sudedamųjų dalių. Įranga yra pigesnė lyginant su kitais vardais, bet ji nei kiek neatsiliekanti nuo konkurentų kokybės atžvilgiu.

Kodėl kreiptis į mus?

Pirkdami iš mūsų gausite ne tik įranga, o ir kompetentingą, greitai reaguojanti serviso skyrių. Taip galėsite tiesiog ramiai naudotis savo įranga žinodami, kad yra ne tik garantinis, bet ir servisas kuris atsakys į Jūsų klausimus tiesiog paskambinus ar net atvyks per 2-3 d.d. dienas į Jūsų vietą išspręsti sudėtingesnių problemų.

 

Mūsų tikslas

Mes norime išspręsti serviso problemas ir leisti žmonėms ramiai naudotis savo įranga. Specialistams iš užsienio atvykti į Baltijos šalis tvarkyti gėdimu gali užtrukti iki kelių mėnesių, įsivaizduokite kokį nuostoli Jūs galite patirti. Su mumis Jūs būsite ramūs, nes mes reguosime į gedimus per 1-2 d.d.

Apie Kimla

Vaizdo medžiaga kuri padės susipažinti su įmone kuri gamina šiuos CNC įrenginius

Kontaktai

Vilties g. 11, Kuprioniškės
Vilnius, Lietuva
+370 633 33382
info@cnc-linija.lt
Scroll Up