CNC linija

Kimla įranga

Waterjet StreamCut 2060 pjaustymo staklės

100,000.00 

Dėl kainos ir kitų klausimų prašome susisiekti

Kimla staklės „Waterjet“ komplektuojamos su puikiai visiems žinomos Amerikos įmonės „Accustream“ aukšto slėgio siurbiu, slėgio stiprintuvu ir priedais. „Accustream“ gaminami siurbliai pasižymi mažiausiomis priežiūros sąnaudomis, kurios siekia maždaug 1.25 JAV dolerio už darbo valandą.

Atsisiųsti PDF

Send Enquiry
Category

Mažos siurblio ir galvutės priežiūros išlaidos

Kimla staklės „Waterjet“ komplektuojamos su puikiai visiems žinomos Amerikos įmonės „Accustream“ aukšto slėgio siurbiu, slėgio stiprintuvu ir priedais. „Accustream“ gaminami siurbliai pasižymi mažiausiomis priežiūros sąnaudomis, kurios siekia maždaug 1.25 JAV dolerio už darbo valandą. Verta paminėti, kad kai kurių gamintojų priežiūros išlaidos yra net keturis kartus didesnės. Tai itin svarbu, nes konkurencingoje staklių aptarnavimo rinkoje techninės priežiūros sąnaudos gali lemti projekto sėkmę.

Abrazyvinės medžiagos kiekio reguliavimas

„Kimla“ staklėse yra „Accustream“ abrazyvinės medžiagos reguliavimo prietaisai, leidžiantys be vargo sureguliuoti galvutei paduodamą abrazyvinės medžiagos kiekį. Tokiu būdu abrazyvinės medžiagos kiekis tiksliai pritaikomas pagal pjaustomą medžiagą ir konkrečias apdirbimo sąlygas.

Kompaktiška, vietą taupanti konstrukcija

Kimla staklės pasižymi itin kompaktiška konstrukcija, todėl joms nereikia daug vietos. Be to, staklės labai patogios naudotojui. Medžiaga, gulinti vonelėje, yra prieinama iš visų keturių pusių, tad operatorius gali laisvai judėti ir surinkti išpjautas dalis.

200 l talpos abrazyvinės medžiagos rezervuaras su piltuvo sistema

Su Kimla staklėmis komplektuojami 200 litrų talpos abrazyvinės medžiagos rezervuarai. Tai suteikia galimybę ištisas valandas dirbti, nepapildant talpos. Prireikus, naudodami piltuvą ir automatinio pakėlimo vožtuvą, patogiai pripilsite abrazyvinės medžiagos.

Sklandus pjaustymo greičio reguliavimas

Padavimo greitis, dirbant su „Waterjet“ staklėmis, priklauso nuo medžiagos tipo, storio ir siekiamos kokybės. Daugelyje kitų staklių galima naudoti tik gamintojo nustatytą padavimo greitį. Tuo tarpu „Kimla“ staklės suteikia galimybę sklandžiai reguliuoti padavimo greitį, tokiu būdu leisdamos operatoriui pritaikyti parametrus pagal specifinius reikalavimus.

Skaitmeninės AC servopavaros

Norint užtikrinti patikimą ir tikslų apdirbamos formos atkartojimą, „Waterjet“ staklės turi būti tinkamai varomos. Dėl šios priežasties, renkantis pavarą, taupyti neverta. Kai kurios įmonės (įskaitant gerai žinomas) šiuo tikslu naudoja žingsninius variklius. Deja, pastarieji nepasižymi padėties grįžtamuoju ryšiu, todėl perkrovos atveju gali „prarasti žingsnius“, taip sugadindami visą medžiagą. Kimla staklėse yra modernios AC servopavaros su vektoriniu valdymu ir padėties grįžtamuoju ryšiu nenutrūkstamam galvutės padėties valdymui.

RTE interpoliatorius

Daugelį metų visos CNC staklių valdymo sistemos pasižymėjo panašia servopavarų valdiklių logine struktūra. Tai nuoseklioji architektūra. Interpoliatoriaus padėtis lyginama su išmatuota reikšme, tada paklaida perduodama į išvesties padėtį. Greičio valdiklio išvestis nustato sukimo momentą, o servopavara yra tik pačioje pabaigoje. Šis metodas sukelia didelę delsą – apribojama reguliavimo dinamika. „Kimla“ staklėse naudojami valdikliai vienu metu nustato padėtį, greitį, sukimo momentą ir srovę. Visa tai įmanoma dėl itin greito duomenų perdavimo tarp interpoliatoriaus ir servopavarų, naudojant realaus laiko eternetą (RTE). Dėl šios priežasties gerokai išauga staklių dinaminis tikslumas, kas tampa itin akivaizdu, dirbant su dideliu greičiu ir sudėtingomis formomis.

Pradūrimas žemu slėgiu

Tokios medžiagos kaip stiklas, akmuo, keramika ir pan. yra linkusios trūkinėti ir lūžinėti. Dėl šios priežasties „Kimla“ staklės suteikia galimybę pasinaudoti žemo slėgio pradūrimo funkcija, kuri medžiagos pradūrimo metu sumažina srovės poveikio jėgą.

Įrankio kelio (trajektorijos) generavimo programinė įranga

Dinamiškas staklių veikimo greičio valdymas yra be galo svarbus veiksnys. Greitis turi priklausyti nuo įrankio kelio formos. „Kimla“ staklių programinė įranga automatiškai generuoja įrankių kelius pagal dxf, plt ir kitus failus. Įrankio kelio generavimo modulis automatiškai generuoja įrankio kelią, atsižvelgiant į greičio dinamiką ir pjovimo srovės skersmenį. Tai itin svarbu, nes daugelis kitų gamintojų (ypač kinai) savo staklėse dažniausiai naudoja frezavimo valdymo sistemas, kurios verčia dirbti mažu greičiu su tam tikra forma. Šio sprendimo efektyvumas kur kas mažesnis nei „Kimla“ ir kitų lyderiaujančių „Waterjet“ staklių gamintojų naudojamas metodas.

Elektroninis vartų kampo koregavimas

Kai vartai juda ties siauresne veikimo zonos puse, darbai tampa kur kas patogesni, tačiau kai kurie gamintojai susiduria su sunkumais, siekiant išlaikyti tinkamą vartų kampą – tarp pavarų nėra sinchronizacijos. Šiuo tikslu įmonė „Kimla“ sukūrė ir įdiegė elektroninę vartų kampo koregavimo sistemą, kuri automatiškai nustato reikiamą kampą, nepriklausomai nuo pradinių pavarų nustatymų.

Atnaujinimų galimybė

CNC staklių valdymo sistemos sensta dešimt kartų greičiau nei jų mechaninės dalys dėl sparčios šioje srityje pasireiškiančios pažangos. Dešimties metų senumo staklių valdymo sistema atrodo tokia sena kaip šimtmečio senumo mechaninės detalės. Dėl šios priežasties integravome tokią valdymo sistemą, kurios modulis suteikia galimybę atnaujinti programinę įrangą. Be to, reguliariems klientams „Kimla“ siūlo visų valdymo sistemų pakeitimą itin patraukliomis kainomis.

Pažangi diagnostika – osciloskopas

Valdymo sistemoje yra integruotas diagnostikos modulis, suteikiantis valdymo sistemos nuotolinės priežiūros ir diagnostikos galimybę, kuri gerokai supaprastina ir pagreitina trikčių šalinimą.

Linijiniai riedėjimo guoliai su išankstine apkrova

Visose Kimla staklėse yra linijinių guolių sistemos, kurias sudaro kreiptuvai ir riedėjimo guoliai su išankstine apkrova. Tai užtikrina riedėjimo elementų atsparumą, o jų ilgaamžiškumas skaičiuojamas dešimtimis tūkstančių kilometrų.

Reguliuojamos grotelės

Dažnai keičiant groteles, mažėja tikslumas. Dėl šios priežasties operatorius turi galimybę sureguliuoti grotelių aukštį taip, kad visada išlaikytų optimalų tarpą tarp purkštuvo ir medžiagos.

Dviguba sinchronizuota vartų pavara

Dėl didelio vartų pločio Kimla staklėse yra dviguba autonomiška pavara, montuojama iš abiejų servopavarų pusių. Tokiu būdu išvengiama vartų pasisukimo, pasikreipimo, kuris dažnai pasireiškia pavienių pavarų atveju.

Didelis veikimo greitis ir pagreitis

Daugelis vartotojų, susidūrusių su „Waterjet“ staklėmis, pasakytų, kad pastarosios veikia lėtai, tad spartus apdirbimas tiesiog neįmanomas. Nepaisant to, reikėtų atsiminti, kad „Waterjet“ technologijų vystymosi tempas yra itin greitas, tad šiandien plonas ir palyginus minkštas medžiagas, pavyzdžiui, aliuminį, keramiką ir kt., galima pjaustyti kur kas greičiau nei prieš kelis metus. Be to, pjaustymo greitį dažniausiai riboja ne pati technologija, o valdymo sistemų ir pavarų ypatumai. Kimla staklėse naudojami sprendimai leidžia pasiekti 0.5m/s greitį. Tai suteikia galimybę kelis kartus padidinti pjaustymo efektyvumą, ypač kalbant apie plonas medžiagas.

Tvirta vonelės konstrukcija ir atraminės struktūros

Pagrindinės geometrinių „Waterjet“ staklių korpusų koncepcijos iš esmės skirstomos į monolitinius sprendimus ir tokius, kuriems esant, vonelė su grotelėmis ir medžiagomis nėra mechaniškai sujungta su galvutės pozicionavimo konstrukcija. Vieni gamintojai aiškina, kad vonelės atskyrimas nuo koordinačių sistemos yra naudingas apdirbimui, nes tokiu atveju neperduodama nepageidaujama vibracija. Visų pirma vibracijos apskritai neturi būti. O jeigu ji pasireiškia, pjovimo galvutė ir medžiaga turi judėti kartu. Šis atvejis dažnas monolitinėje versijoje, kurioje koordinačių sistema yra primontuota prie vonelės. Tarp šių elementų nėra jokio judėjimo, o tai turi teigiamos įtakos apdirbimo tikslumui. Atsižvelgdami į individualius pageidavimus, galime pasiūlyti abu sprendimus, tačiau pirmenybę teikiame monolitinei versijai. Kitas svarbus dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra prailginimo ranka arba vartai, tačiau šiuo atveju nekyla jokių abejonių, kad vartai su pavaromis iš abiejų pusių yra kur kas geresnis sprendimas. Daugelis gamintojų, anksčiau naudojusių prailginimo versijas, galiausiai atsisakė tokių sprendimų.

Patogus ir mobilus valdymo skydelis

Kimla staklės komplektuojamos su mobiliu valdymo skydeliu, kuri galima judinti kelių metrų diapazonu, tad įrenginys valdomas itin patogiai.

Cinkavimas karštuoju būdu

„Waterjet“ staklės yra didelė investicija, todėl jos turi tarnauti ilgus metus. Smėlis ir vanduo gadina net ir geriausios kokybės dažus. Po kelių metų tos staklės, kurios yra padengtos tik dažais, atrodo pasenusios, yra paveiktos korozijos, atsiranda įdubimų. Dėl šios priežasties prieš dengiant dažais, mūsų staklės yra cinkuojamos karštuoju būdu, kuris užtikrina gilų cinko įsiskverbimą ir garantuoja ilgalaikę apsaugą nuo korozijos.

Nerūdijančio plieno apdaila

Nepaisant cinkavimo, tam tikri staklių elementai greitai nusidėvi. Tokiais atvejais juos padengiame nerūdijančiu plienu, kuris suteikia estetišką išvaizdą ir atsparumą net ir ekstremaliomis sąlygomis.

Visos pavaros apsaugotos nuo vandens

Šiose staklėse naudojamas vanduo ir smėlis, kuris kenkia pavaros komponentams bei linijiniams guoliams. Visos pavaros yra apsaugotos nuo tiesioginio šių veiksnių poveikio.

Triukšmo mažinimo metodas

„Waterjet“ staklės – tiksliau sakant, ore esanti vandens srovė – kelia didelį triukšmą. Net tas nedidelis atstumas (apie 2 mm), kurį vanduo keliauja nuo purkštuvo iki medžiagos, generuoja didelį triukšmą. Dėl šios priežasties „Kimla“ staklėse yra įrengtos oro kameros, dėl kurių pjovimo metu vandens lygis pakyla, o vėliau sumažėja, leisdamas išimti medžiagą. Vandens lygio padidinimo procesas trunka vos keliolika sekundžių. Be to, sumažėja aptaškymo rizika.

Autonominė išorinė aušinimo sistema

Siurblyje yra įrengta išorinė aušinimo sistema, kuri suteikia galimybę šilumokaitį laikyti pastato išorėje – taip sumažėja triukšmas, reikia mažiau vietos.

4.1 l/min su 50HP 4150 barų siurbliu

Daugumos 50HP siurblių, kurių slėgis yra 4150 barų, išeiga siekia 3.8l. Dėl modernios konstrukcijos „Accustream“ siurblio išeiga siekia net 4.1l/min

Modernus slėgio stiprintuvas su simetriškais sandarikliais

Aukšto slėgio cilindrų sandarikliai yra tokie patys tiek aktyvioje, tiek pasyvioje pusėje, todėl keičiant sandariklius, sumažėja komponentų skaičius.

Nėra srieginių cilindrų – kaiščiai

Daugumos slėgio stiprintuvų cilindrai yra srieginiai – tai brangus ir nepraktiškas sprendimas. Jie dažnai pridega, todėl tenka keisti ne tik cilindrus, bet ir drauge veikiančius elementus. Tokiu atveju išauga eksploatacijos sąnaudos. Dėl šios priežasties „Accustream“ siurbliuose vietoj sriegių naudojami nebrangiai kainuojantys ir nesunkiai pakeičiami kaiščiai.

Didelio skersmens cilindrai

Cilindrų sienelės yra kur kas storesnės, o tai didina jų atsparumą nusidėvėjimui ir tarnavimo trukmę.

Purkštuvai 0.040 ir vamzdeliai 0.014 (1.016 mm)

Kimla staklėse su „Accustream“ 50HP siurbliais galima naudoti iki 0.014 (0.36mm) purkštuvus ir 0.040 (1.016 mm) maišymo vamzdelius. Jeigu siurblys mažesnis, galima naudoti vamzdelius iki 0030 (0.76mm), o tai savo ruožtu turi neigiamos įtakos produktyvumui.

Iš cinkuoto plieno juostų pagamintas stalas

„Waterjet“ staklėse medžiaga laikoma ant specialių grotelių, po kuriomis vanduo sklaido srauto energiją. Medžiagos pjaustymo metu nuolat pažeidžiamos ir grotelės. Tokiose staklėse dažnai naudojamos platforminės grotelės. Deja, dėl mažo storio jos greitai nusidėvi ir reikalauja dažno keitimo. „Kimla“ staklėse naudojamos segmentinės grotelės, pagamintos iš cinkuoto plieno juostų, kurios užtikrina ilgalaikį tarnavimą ir galimybę keisti pavienius elementus.

Waterjet rūšis Waterjet Kimla Streamcut 2111 Waterjet Kimla Streamcut 3116 Waterjet Kimla Streamcut 4121 Waterjet Kimla Streamcut 6121
Darbinis diapazonas (mm) 2100 x 1100 3100 x 1600 4100 x 2100 6100 x 2100
Vandens pripildytos vonios darbinė masė (kg) 4500 6200 9800 12000
„Z“ ašies diapazonas (mm) 200, 250, 300, kita pagal pageidavimą
Maksimalus pjovimo storis (mm) 200
Siurblio tipas Stiprintuvo siurblys su keraminiais stūmokliais (labai patvarus)
Siurblio galia 37kW (50KM) pagaminta „AccuStream“ („Hypertherm“) – JAV
Maksimalus siurblio slėgis (bar) 4150
Pjovimo galvutės pavara AC Servo with digital encoders
X, Y ašių pavara AC Servo, no backlash helical drive Güdel – Switzerland
Z ašies pavara AC Servo, ball screw
Maksimalus greitis: X, Y, Z (m / min) 54
Leistina stalo apkrova (kN / m2) 15
Vonia 3D daugiakamerinis dizainas su labai dideliu standumu
Padėties nustatymo raiška (mm) 0,001
Abrasive grain size (mesh) 80-200
Abrazyvinis padavimo bakas (kg) 300
Abrasive delivery system Pneumatinis

 

Poliesterio kilimėlių pjovimas

Pjovimas su Waterjet

5 ašių Waterjet pjovimas

5 ašių Waterjet

Waterjet – aliuminis pjaunamas su vandeniu

Auksinis medalis už Kimla Waterjet Streamcut

Scroll Up