CNC linija

Kimla įranga

Pramoninės greito pjovimo staklės BPT Linear

60,000.00 

Dėl kainos ir kitų klausimų prašome susisiekti

KIMLA linijinės pjaustymo staklės „BPT Linear“ tinka naudojimui įvairiose patalpose, su skirtingais įrengimais. Kompaktišką konstrukciją papildo novatoriški sprendimai, paremti linijinėmis pavaromis, kurios sukonstruotos ir pritaikytos būtent šiam prietaisui.

Atsisiųsti PDF

Send Enquiry
Category

Aprašymas

KIMLA linijinės pjaustymo staklės „BPT Linear“ tinka naudojimui įvairiose patalpose, su skirtingais įrengimais. Kompaktišką konstrukciją papildo novatoriški sprendimai, paremti linijinėmis pavaromis, kurios sukonstruotos ir pritaikytos būtent šiam prietaisui.

 

Naujos kartos pjaustymo staklės

Naujos kartos pjaustymo staklės su linijinėmis pavaromis ir visiškai nauja konstrukcija pasižymi dar didesniu efektyvumu ir aukštesne darbo kokybe. Pjaustymo efektyvumą užtikrina itin aukšto tikslumo tiesioginio matavimo sistema – matavimo skiriamoji geba siekia 0.001 μm, o padėties atkartojamumas – 1 μm. Šiose staklėse naudojamos linijinės pavaros iš esmės nereikalauja jokios priežiūros, nes magnetinė pavara nesukelia jokios trinties, todėl niekas nenusidėvi. Atitinkamai sumažėja brangiems remonto darbams skiriamos išlaidos.

 

Speciali valdymo sistema

Mūsų sukurta valdymo sistema su dinamiška vektorių analize yra skirta būtent šiam įrenginiui, siekiant padidinti linijinių pavarų potencialą. Nuo šiol net ir sudėtingiausios formos apdirbamos su precedento neturinčiu tikslumu. Integruotoje „viskas viename“ sistemoje yra visi reikalingi CAD / CAM / CNC / NESTING moduliai, užtikrinantys itin patogų darbą ir tikslų medžiagų apdirbimą.

 

Apdirbamos medžiagos

Naudojant papildomus modulius, „BPT Linear“ staklėmis galima apdirbti įvairias medžiagas. Jos puikiai tinka odos, tekstilės, pluoštų, kompozicinių medžiagų, popieriaus, kartono, folijos ir kt. medžiagų pjaustymui. .

 

Papildomi variantai

Konvejeris – automatiškai medžiagas perkeliantis stalas, kurį naudojant, padidėja ne tik darbo našumas, bet ir patogumas. Suteikiama galimybė nenutraukiamai dirbti, todėl sutrumpėja staklių prastovos laikas. Be to, staklės gali būti komplektuojamos su priimančiuoju stalu ir pakrovimo, stebėjimo sistema, frezavimo, graviravimo, žymėjimo, klostavimo galvutėmis.

Diapazono plotas (mm)
Plotis 1500, 1700, 2100, 2600, 2100 …
Ilgis 2100, 2500, 2100, 4100, 5100, 6100, 7100 …
Z ašies diapozonas 200, 200, 400, 500, 600, 700 …
Vibracinis peilis
Pneumatinis
Elektrinis 1x servo, 2x servo
Pavarų sistema
Linijiniai įrenginiai (didelis greitis)
Skaitmeniniai servo pavaros AC (didelis greitis)
Stalo rūšis Vakuuminis stalas
Valdymo kompiuteris

Papildomi pasirinkimai

Galvos
Frezavimo galva (špindelis)
Creasing head
Marking head
Writing head
Skaneris
Touch
Lazerinis
Vairasvirtės valdymas
Apsauginiai kilimėliai
Basing system
Konvejerių sistema
Priėmimo ir pakrovimo stalas

Kartono pjaustymas ir susmulkinimas

Kartono pjaustymas ir susmulkinimas BPT linijiniu būdu

Scroll Up